Seksiyonel Otomatik Kapı Tamiri

Seksiyonel Otomatik Kapı Sistemleri, uzaktan kumandalı olarak kullanılabilen, dış etkenlere karşı koruma sağlayan, güvenlik, yalıtım ve kullananlar açısından emniyetli ve uzun ömürlü kapılardır. Genellikle fabrikalarda, işyerlerinde, ev ve site garaj girişlerinde kullanılır

Seksiyonel kapların dekoratif göbek ve oval veya dikdörtgen camlı modeller vardır. İhtiyaç halinde personel kapısı ilave edilebilmektedir. Seksiyonel garaj kapısı tavan yüksekliği ile kapı üst kotu arasında boşluğu en uygun şekilde kullanmak suretiyle ray içinde kayarak çalışır. Torsion (kurmalı) yay sistemi sayesinde manuel olarak kolaylıkla açılabilir. Kapı ağırlığı kullanıcıyı etkilemez.

Yukarı doğru çıkmasını sağlayan Pnömatik güvenlik sistemli bu kapılar bir cisme değmesi halinde kapının durmasını sağlar. İsteğe bağlı olarak emniyet fotoseli ilave edilebilmektedir. Halat sisteminde kopma ve çarpmalara karşı kapının düşmesini engelleyen aparat mevcuttur. Servis kapılı modellerde servis kapısı altına yerleştirilen manyetik sviç sayesinde servis kapısı açıkken kapı buton veya kumanda ile çalışmamaktadır.

İstanbulun tüm ilçe ve semtlerine oluşturmuş olduğumuz servis araçlarımızla işinde tecrübeli usta kadrosu ile otomatik kepenk, otomatik kapı, otomatik panjur, fotoselli kapı, seksiyonel kapı, endüstriyel kapı tamir – bakım ve onarım hizmeti vermekteyiz. Otomatik kapı servis ve tamirinde uzman personel desteği sunmaktadır.

Seksiyonel otomatik kapılar içi poliüretan dolgulu, dışı çelik ya da opsiyonel alüminyum kaplı panellerden oluşmuş olup son derece dayanıklı ve uzun ömürlüdür. İşyeri güvenliğini hırsızlık ve benzeri olaylara karşı koruyucu özelliği vardır. Seksiyonel kapı imal edilirken, uzaktan kumanda ve radar sistem gibi elektronik tekniği ile inanılmaz donaımlarla hayatı kolaylaştırır. uzaktan da açılabilir bu kapı, radar sistemi ile de açılabilir. Seksiyonel kapı imalatı isteğinize göre donatılır.

Arıza ve talepleriniz için sistemimizde bulunan iletişi araçlarını kullanarak bize ulaşabilirsiniz.

Fabrika Kapısı Tamir Servisi

Seksiyonel kapı sistemleri , seksiyonel kapı tamiri , seksiyonel endüstriyel kapı tamir ve bakım servisi , seksiyonel kapı modelleri , seksiyonel kapı motorları .

Monofaze küçük ve otta boykapıların yanı sıra üç tazlı yüksek güçlü kapı motorları da mevcuttur. Ön ve arka kısmı 0.5 mm Galvanize çelik olup, İÇİ 40-42 mm poliüretan dolguludur.

Panel yüksekliği 550 mm ve 610 mmdir.
Poliüretan dolgunun izolasyon katsayısı K: 0,4 m2 C (Freon baz) dünya standartlarında kabul görmüş izolasyon değeridir.
Kapı, kapının ağırlığını dengeleyen sarmal tip yaylar İle donanmış olup herhangi bir acil durumda manuel kullanıma imkânı verir.

Panel içine yerleştirilen güçlendirici çelik/alüminyum levhalar kapının çarpmalara ve rüzgâra karşı olan dayanımını arttırır.
Kapı, m2 ye 80 kg. rüzgâr basıncına dayanıklıdır.
Kontrol ünitesine tüm güvenlik tertibatı ve geçiş kontrolü bağlanabilir.
Aşırı yüklemede motoru koruma düzeni mevcuttur.
Kapı hızı yaklaşık 250 mm/saniye dir.
Metal kütle dedektörü, ip çek sistemi, buton kontrolü, uzaktan kumanda kontrolü gbi bir çok kontrol sistemi ile çok rahat kontrol edilebilmektedir.