Fotoselli Kapı Servisi

Fotoselli Kapı Servisi

Güvenlik amacı oldukça yüksek olan Fotoselli Kapı Servisi cam kapılarda daha fazla tercih edilen fotoselli kapılarda olan servis hizmetleri radar sisteminde sinyal gücü yüksek olan yüksek performans sağlayan ürünlerdir. Ayrıca bu sistemlerde giriş çıkış kontrolümde şifre istemesinden dolayı oldukça tercih edilen motor çalışma süresi sınırsız olan maddi kaynaklı olan özellikle evlerde bile villa tipi yazlıklarda tercih edilen ürünlerdir. Ayrıca sistem olarak yumuşak açma kapama özelliği olan konfor sağlamak güvene almak maksadıyla içinde panelli yazılım kontrolü sağlayan sirküler kısmını kontrollü izole ürünlerdir.

Fotoselli Kapı Tamiri

Fotoselli Kapı Servisi soğuk soğuk havayı almadan denge sağlayan merkezi finans şirketlerinde altın döviz işletim yapılan merkezi borsa binalarında ayrıca kuyumcularda bile kullanılan modüler sistemde çalışan destekli yazılımalar sahip ürünlerdir. Fotoselli olan bu ürünlerde mevsim koşullarına uygun belirli zaman aralıklarıyla çalışan gelecek olan kötü rüzgârı engeller özellikte restorasyonda kullanılır.  Bu sistemde montaj işlemleri pratik yapılmakla birlikte terazi sistemleri sinyaliz sistemi okuyucu oldukça uzun süreli dayanıklı olan ürünlerdir. Kanat sisteminde duvar montesi uygun yapılması hedeflenen dikkatli terazi işlemlerine tabi tutulması gerekilen sıkışmadan düzenli gözenekleri olan bu ürünlerde şifre panelleri bile yapılması uygundur.
Fotoselli olan kapı sistemlerinde tüm hakaretlerini kendi kontrol edebilen buton sisteminde aktif çalışan taşıma kapasiteleri değişiklik gösteren sistemle çalışır. Motor güçleri çalışmasına bağlı olarak yüksek sıcaklıklara dayanıklı olan sürgülü tekerlek grupları olan iç kısımlarda elektronik kart düzenekleri olan bakır kaplamalı kalın cam özellikleri olan yüksek hızdan yavaş hıza geçecek kadar güçlü organize yapısına sahip olan ürünlerdir. Elektrik kesintisine bağlı olarak belirli devreler de orijinal kilitleme sistemini devreye alan Fotoselli Kapı Servisi çalışma süresine bağlı olarak hızını kendi oluşturan sistemdir.

Firmamız, fotoselli otomatik kapı tamirinde gerekli teknik donanıma sahip ustalara çalışmaktadır. İstanbulun tüm ilçelerine yerinde servis hizmeti veriyoruz. Otomatik cam kapı tamirinde yedek parça garantisiyle, işlemleri yapıyoruz.

Yanakayar otomatik kapı modelleri içinde en kullanışlı ve tercih edilen fotoselli kapı sistemleridir. Buna ilaveten ikinci olarak dairesel yanakayar modelleri kullanılmaktadır. Ayrıca teleskobik yanakayar, yarı hermetik, tam hermetik kapılar, manuel ve otomatik döner kapı sistemleri de işhanları ve avmler tarafından kullanılan modellerdir.

Yoğun giriş – çıkışların olduğu işhanı, avm, plaza gibi binalarda fotoselli yana kayar kapılar en çok tercih edilenlerdir. Otomatik yana kayar fotoselli kapılar, radarlarının bir cisim hareketi algıladığında açılması ve ayarlanabilir kısa süre içinde kapanması için tasarlanmış ve üretilmiştir.

Yanakayar fotoselli kapılar her türlü mağazalar, bankalar, büro, otel, süper marketler, restaurantlar, üniversiteler, idari merkezler, is merkezleri gibi birçok alanda uygulama imkanı bulur.

Otomatik yana kayar fotoselli kapılar, iç ortamla, dış ortamı; hem hava akımı açısından, hem toz ve rüzgar girişini engellemek açısından kontrollü bir şekil de böler. Bu kullanım mantığı işletmelerde işin tasarrufu da sağlamaktadır. Otomatik fotoselli kayar kapı sistemleri giriş cephelerinde şeffaflığın getirdiği davetkarlığı ön plana çıkartarak mimari bütünlüğüne katkıda bulunmaktadır.

Fotoselli otomatik kapılar, her türlü genişlik ve yükseklikte, her projeye ve detaya uygulanabilir niteliklere sahiptir. Yanakayar fotoselli kapılarda, kullanım amacına yönelik olarak program seçim anahtarı, batarya, elektronik kilit, anahtarlı şalter, kartlı ve şifreli geçiş sistemi, uzaktan kumanda, değişik cam alternatifleri, hava perdesi gibi çeşitli seçenekler ilave edilebilir.