Sarmal Garaj Kapıları

Her garaja uygun tasarım

RollMatic sarmal garaj kapıları dikey olarak açılır ve garajda çok az yer kaplar. Tasarımı sayesinde garaj içinde ve garaj önünde maksimum hacim sağlar. Kapı açıklığı formunun önemi yoktur, Rollmatic kolaylıkla monte edilebilir.

Binanızın mimarisine ve rengine en uygun Rollmatic modelini ahşap görünümlü Decograin ya da 11 renk seçeneğine sahip Decopaint lamel seçenekleri arasından oluşturabilirsiniz. Dilerseniz eş görünümlü yan kapı da temin edebilirsiniz.

Sarmal tip RollMatic açıklık önüne ve arkasına monte edilebilir. Birbirleriyle tam uyumlu motor, kumanda ve kapı komponentleri uzun ömürlü ve konforlu kullanım sunar.  Motorun yumuşak hızlanma ve durma özelliği sayesinde kapı sessiz çalışmaktadır ve sarsıntılara karşı korunmaktadır. Çift yay tekniği ile sağlanan düşme emniyeti sayesinde ilave güvenlik cihazına ihtiyaç yoktur.

Tavana açılır RollMatic OD garaj kapısı yer tasarrufu sağlayan tasarımı ile eski kapıların değişimi için çok uygundur. Kapı kasasının ince konstrüksiyonu, çok dar yerlerde bile montaja olanak tanımaktadır. Kompakt yapı şekli sayesinde kapı sadece 60 mm’lik lento gerektirmektedir.  Standart motor ProMatic, ilave bir lento gerektirmeksizin sağ veya sol yatay hareket rayına monte edilebilir.

Kapının daha hızlı açılmasını isterseniz opsiyonel SupraMatic motor ile temin edebilirsiniz. Garajı havalandırmak için ilave açıklık yüksekliği ve uzaktan kumanda ile kontrol edilen motor lambası gibi fonksiyonlar konforunuzu arttıracaktır.