Otomatik Kapı servisi

Otomatik kapılar hayatımızın birçok alalına girmiş ve bizler tarafından kullanılmaktadır. Öyle bir şekilde hayatımıza girmişlerdir ki, ancak yokluklarında fark etmekteyiz.

Firmamız otomatik kapı sektöründe gerek satış gerekse otomatik kapı servisi konusunda siz değerli müşterilerimize uzun yıllardan beridir hizmet vermektedir.

Evinizde, bahçenizde, iş yerlerinizde, ister fotoselli kapılarda, ister endüstriyel kapılarda, isterse garaj kapılarında olsun her türlü otomatik kapı servisi için bizi arayabilirsiniz.

Firmamız, dünya ünlü markaların aynı zamanda yetkili servisi olarak da hizmet vermektedir. Faac, Nice, BFT gibi markaların yanı sıra, diğer tüm marka ve model otomatik kapı servisi ihtiyaçlarınıza da cevap vermekteyiz.

Servis Otomatik Kapı

Servis ekiplerimizi hizmet verdiğimiz konularda maksimum verim sağlayabilecek şekilde yapılandırmaktayız. Kişisel becerileri yüksek, takım çalışmasına uygun, sürekli gelişmeyi kendisine ilke edinmiş kişilerle çalışmakta, personelimizin sürekli sertifikasyon programlarına katılımlarını teşvik etmekte ve sürekli hizmet içi eğitimler düzenlemekteyiz.

Böylece otomatik kapı servisi konusunda olduğu gibi diğer tüm satış ve servis hizmeti verdiğimiz konularda, toplam kalite hedeflerimizi gerçekleştirmekteyiz.

Firmamız öncelikle yerinde servis hizmeti vermeyi benimsemiştir. Bu nedenle personelimiz ve servis araçlarımız gerekli yedek parça ve ekipmanlar ile donatılmıştır. Ancak takdir edersiniz ki, tüm onarım işlemlerini yerinde yapmak mümkün olmayabilir. Bu yüzden teknik servis atölyemize alınan işler, her ne sebeple olursa olsun müşterilerimizden onay alınmadan yapılmaz.

Servis hizmetlerimiz arasında sadece onarım hizmetleri değil aynı zamanda periyodik bakım hizmetleri de bulunmaktadır. Periyodik bakım sayesinde meydana gelebilecek büyük çaplı hasarları önleyebilir ve arıza riskini oldukça düşük seviyelere indirebilirsiniz. Ayrıca ürünlerinizin montajı ve demonte edilmesi için de bizi arayabilirsiniz.

Bizden hizmet alan onlarca mutlu müşteri arasına katılmak için otomatik kapı servis ihtiyaçlarınızda olduğu gibi, tüm satış ve teknik servis ihtiyaçlarınızda bizi hemen arayabilirsiniz.