Alüminyum Profilli Garaj Kapıları

Alüminyum profilli garaj kapıları farklı ve zarif tasarıma önem verenler için doğru seçimdir. Alüminyum profilli kapılar, garajda daha fazla gün ışığı istenen ya da toplu garajlar gibi daha fazla havalandırma gereken uygulamalarda standart seksiyonel garaj kapılarına iyi bir alternatiftir. Alüminyum profil ve geniş yüzeyli pencere kombinasyonu, uyumlu bir kapı görünümü ve garajda daha fazla ışık sağlar. Cam alanları özellikle çizilmeye dayanıklı ve sadece Hörmann’dan temin edilebilen Duratec kaplama sayesinde çok sağlamdır.

Bu seksiyonel garaj kapısı için iki farklı model arasından seçim yapılabilir. ART 42 iyi bir ısı yalıtımı sağlar. Isı yalıtımı konusunda daha yüksek talepler için, örn. doğrudan eve bağlanan garajlarda, ART 42 Thermo ile daha da fazla ısı yalıtımı sağlanabilir. Kapının alüminyum profilleri 15 öncelikli renk veya RAL kodlarına uygun isteğe bağlı diğer renk seçenekleri ile tasarım esnekliği sunar. 42 mm kalınlıktaki alüminyum profil standart olarak Trafik Beyaz (RAL 9016) rengindedir. Pencereler için 11 farklı dolgu varyantı arasından seçim yapabilirsiniz.

Standart profilli [1] Hörmann alüminyum profilli garaj kapıları iyi ısı yalıtımı değerleriyle ön plana çıkar.  Isı bariyerli profili [2] ile ART 42 Thermo modeli ile daha da yüksek ısı yalıtım değerlerine ulaşılır.